34-323 Ślemień
ul. Żywiecka 6A
Maj to wyjątkowy miesiąc, w którym obchodzimy jedno z najpiękniejszych świąt – Dzień Mamy. W naszym przedszkolu uroczystości odbywały się przez cały tydzień. Każda grupa świętowała ten wyjątkowy dzień w nieco inny sposób, jednak wszędzie nie brakowało wzruszeń, radości i wspólnie spędzonego czasu.
25 maja swoje święto obchodziła grupa 5-latków, 26 maja grupa 6-latków, 27 maja grupa 4-latków, 28 maja grupa 3-latków, natomiast 29 maja do świętowania zaprosiły Mamy grupy z Oddziału Przedszkolnego w Lesie.
W tym roku postawiliśmy przede wszystkim na wspólną zabawę i aktywność. Mamy wraz ze swoimi dziećmi uczestniczyły w zabawach sportowych, brały udział w emocjonujących przejazdach na kocach oraz aktywnościach opartych na metodzie Weroniki Sherborne, które sprzyjały budowaniu bliskości i wzajemnego zaufania.
Nie zabrakło również pięknych wierszyków przygotowanych przez dzieci, relaksujących masażyków oraz wyjątkowego „Czuciakowego Dnia Mamy”, podczas którego uczestnicy mogli doświadczać różnorodnych wrażeń związanych z emocjami. Dużo radości sprawiło także wspólne wykonywanie kolorowych korali dla Mam – pamiątki pełnej serca i zaangażowania.
Wszystkim spotkaniom towarzyszyły uśmiechy, mnóstwo śmiechu, dobra zabawa i niezapomniane chwile spędzone razem. Dziękujemy wszystkim Mamom za obecność, wspólną zabawę i ciepłą atmosferę. Życzymy, aby każdy dzień był pełen miłości, radości i dumy ze swoich wspaniałych dzieci.
"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"






34-323 Ślemień
ul. Żywiecka 6A